12.04.2016 р. ПАТ «ФІНАНС БАНК» отримав довгостроковий кредитний рейтинг "uaВВВ" та прогноз рейтингу «стабільний» від Рейтингового агентства «ІВІ-Рейтинг».

У зв’язку з реорганізацією рейтингового агентства «Українське кредитно-рейтингове агентство» (UCRA) (а саме: злиття з рейтинговим агентством «IBI-Rating»), відбулися зміни у наданні кредитних рейтингів, присвоєних раніше агентством UCRA. Детальніше на сайті агентства: www.ibi.com.ua.


Таким чином, 12 квітня 2016 року Рейтингове агентство «ІВІ-Рейтинг» оголосило підтвердження довгострокового кредитного рейтингу ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ФІНАНС БАНК» на рівні «uaBBB». Прогноз рейтингу – «стабільний».

Позичальник або окремий борговий інструмент з рейтингом uaBBB характеризується достатньою кредитоспроможністю у порівнянні з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами. Рівень кредитоспроможності залежить від впливу комерційних, фінансових та економічних умов.
Стабільний прогноз вказує на відсутність на поточний момент передумов для змін рейтингу протягом року.

Згідно вимог регулятора, фінансові кампанії мають можливість зберігати грошові кошти (резерви) лише в банках, що мають рейтинг не нижче ВВВ.

Ознайомитися з підтвердженням рейтингу ПАТ «ФІНАНС БАНК» можна тут.