ПАТ «ФІНАНС БАНК» перейшов на нову автоматизовану банківську систему - АБС Б2.

Повідомляємо, що з 20 квітня 2016 року ПАТ «ФІНАНС БАНК» розпочинає використання нової, більш сучасної та потужної автоматизованої банківської системи - АБС Б2.

«Наш банк використовує передовий ІТ-досвід для побудови високотехнологічної операційної платформи з метою підвищення якості надання послуг. Встановлення нової АБС є одним з ключових кроків, який дозволить у близькому майбутньому прискорити обслуговування клієнтів та запропонувати Вам нові більш сучасні та комплексні банківські сервіси та послуги» - прокоментував переваги від зміни операційної системи Голова Правління Артур Муравицький.

ІТ-фахівці Банку зробили все можливе, щоб даний технічний перехід відбувся в найбільш зручний спосіб та непомітно для внутрішніх користувачів, і для клієнтів Банку. Але протягом найближчих днів існує невелика вірогідність певних технічних збоїв. Якщо у Вас виникнуть питання щодо користуванні системою «Інтернет-Клієнт-Банк» та системою «Клієнт-Банк», будь-ласка, зверніться до нашої служби підтримки за телефоном +38 (044) 569-40-91 або до менеджера відділення за адресою м. Київ, вул. Панельна, 5.