Шановний клієнте! ПАТ «ФІНАНС БАНК» повідомляє, що 30 травня 2016 року акціонерами прийнято рішення щодо ліквідації ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ФІНАНС БАНК» за ініціативою власника

в порядку, передбаченому законодавством про ліквідацію юридичних осіб, в тому числі з урахуванням норм закону України «Про акціонерні товариства». 01 червня 2016 року ПАТ «ФІНАНС БАНК» був повідомлений про надання Національним банком України згоди на ліквідацію додатком (Рішення Правління Національного банку України №39-рш від 31.05.2016) банківська ліцензія та генеральна ліцензія на здійснення валютних операцій з додатком повернені Національному банку України. З 01 червня 2016 року розпочата процедура ліквідації ПАТ «ФІНАНС БАНК» та повноваження органів управління банку та органів контролю припиняються, всі повноваження переходять до ліквідаційної комісії відповідно до вимог чинного законодавства.

Разом з тим, повідомляємо, що усі зобов’язання Банку перед клієнтами будуть виконані в повному обсязі.

Для клієнтів, які мають у Банку відкриті поточні та депозитні рахунки: Відповідно до законодавства України усі рахунки, відкриті в ПАТ «ФІНАНС БАНКУ», мають бути закриті. Для отримання коштів, які залишились на рахунках та вкладах, відкритих в ПАТ «ФІНАНС БАНКУ», Вам необхідно попередньо звернутись за адресою: Україна, 02002, м. Київ, вул. Панельна, 5. Для отримання коштів власнику рахунку або особі, яка має право на управління рахунками, необхідно мати при собі оригінали документи, які підтверджують особу. Виплати вкладникам будуть проводитись в розмірі депозитів, з урахуванням відсотків станом на дату початку процедури ліквідації ПАТ «ФІНАНС БАНК». Кошти будуть перераховані на вказані Вами реквізити, або виплачені через касу Банку. Повернення цінностей, які зберігаються в індивідуальних банківських сейфах,, проводиться при звернені клієнтів при наявності оригіналів документів, що підтверджують особу, яка звертається, та її право використання сейфом.

Для клієнтів, які мають зобов’язання перед банком (повернення кредитів, дебіторської заборгованості): Усі кредитні угоди діють до повного погашення згідно з умовами та термінами, зазначеними в кредитних договорах. Порядок повернення наданих Банком ПАТ «ФІНАНС БАНК» кредитів БУДЕ ОКРЕМО ЗАТВЕРДЖЕНИЙ Ліквідаційною комісією найближчим часом. Про реквізити для перерахування коштів для погашення наданих кредитів буде повідомлено додатково. Для погашення нарахованих комісій, винагород та інших нарахувань за надання банківських послуг ПАТ «ФІНАНС БАНК» буде додатково повідомлено реквізити відповідних рахунків. Усі нарахування буде здійснено станом на дату початку процедури ліквідації ПАТ «ФІНАНС БАНК». Повідомлення про заборгованість буде надіслана кожному клієнтові окремо.

Для Вашої зручності найближчим часом детальна інформація буде розміщена безпосередньо на Інтернет-сайті Банку http://financebank.com.ua/. З питаннями та зверненнями просимо Вас звертатись за адресою: Україна, 02002, м. Київ, вул. Панельна, 5 Телефон для довідок: +38 (044) 569- 40- 91 Дякуємо, що Ви були з нами.


З повагою,

Голова Ліквідаційної комісії                                             Н.Л.Ільїна