Корпоративні картки:

ПАТ «ФІНАНС БАНК» пропонує оформити ЗАРПЛАТНІ ПРОЕКТИ на базі платіжних карток Міжнародної платіжної системи MasterCard чи національної платіжної системи НСМЕП.

На базі МПС MasterCard банк пропонує своїм клієнтам картки Престижного класу – GOLD та Класичні картки - DEBIT, які можна використовувати по всьому світу для отримання готівки, придбання товарів чи послуг.

Debit Gold MasterCard – платіжний продукт престижного класу, орієнтований на заможних клієнтів. Власники таких карток користуються особливою увагою та суттєво вищим рівнем обслуговування в торгово-сервісній мережі у всьому світі.
Debit MasterCard – продукт, який пропонує для клієнтів доступність та більшу безпеку в його використанні – адже операції за цією карткою здійснюються лише у тих підприємствах торгово-сервісної мережі, які обладнані платіжними терміналами.

На базі карток Національної системи масових електронних платежів (НСМЕП) банк пропонує не менш надійний інструмент доступу до своїх коштів в межах України.
Картки цієї платіжної системи дають змогу виконувати ті ж самі платіжні операції, що і картки міжнародних платіжних систем, але тільки в межах України.


Карткові продукти

ПАТ «ФІНАНС БАНК» є асоційованим членом Міжнародної платіжних системи MasterCard та Національної системи масових електронних платежів (НСМЕП) — пропонує корпоративним клієнтам карткові продукти в одній з трьох валют — гривня, долар США, євро.

У разі пошкодження, втрати або вилучення картки при проведенні операцій, виявленні картки, раніше заявленої як втраченої, а також у разі, якщо пін-код вашої картки став відомий іншій особі, ви як держатель картки або власник карткового рахунку зобов’язані, по можливості у найкоротший термін, поінформувати про це банк і заблокувати дію картки за телефонами:
 • 0 (44) 490-52-31 — цілодобово;
 • 0-800-305-505 — цілодобово, у межах України безкоштовно;
 • до будь-якого банку, що є членом відповідної платіжної системи.


 • Усне повідомлення повинно бути підтверджено письмовою заявою до банку.


  Перелік документів для отримання картки
  Тарифи на обслуговування за платіжними картками :

  За більш детальною інформацією звертатися до Управління платіжних систем:
  тел.: (044) 384-40-11
  За інформацією з питань відкриття карткових рахунків та обслуговування звертатися до:
  Начальник Відділу – Дика Олена Вікторівна
  Начальник валютного відділу – Харитонова Ірина Володимирівна
  Спеціалісти – Стребуль Катерина

  тел.: (044) 569-40-91